fb
człowiek bez barier
8
Daniel Gliwka
Doradca Odszkodowawczy Klienta Kluczowego

Absolwent prawa na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, a także Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu po ukończonych studiach podyplomowych na kierunku – mediator.

Karierę zawodową w VOTUM S.A. rozpoczął w 2006 r. na stanowisku Asystenta Referenta Prawnego. Niedługo później awansował i objął stanowisko Zastępcy Kierownika Zespołu Prawnego.

Od maja 2011 r. jako doradca prawny współpracuje z Kancelarią Adwokatów i Radców Prawnych A. Łebek i Wspólnicy Spółka Komandytowa.

Przez lata pracy zdobył doświadczenie w reprezentowaniu klientów, dla których walczył o najwyższe świadczenia odszkodowawcze. W kancelarii reprezentuje interesy klientów w postępowaniach przedsądowych, a także podczas postępowań mediacyjnych w Centrum Mediacji Sądu Polubownego przy Komisji Nadzoru Finansowego.

W pracy zawodowej cenię sobie bezpośredni kontakt z poszkodowanym. Słuchanie ludzi, których dotknęła tragedia, a przede wszystkim widok postępów, osiąganych podczas rehabilitacji przy pomocy najbliższych, utwierdziło mnie w przekonaniu, że im więcej dobra dajesz, tym więcej do ciebie wraca. Pomagając innym, pomagam również sobie.

© Copyright 2017 – VOTUM S.A