fb
KAiRP
Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych A. Łebek i Wspólnicy

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych A. Łebek i Wspólnicy Spółka Komandytowa jest jedna z czołowych kancelarii na terenie Dolnego Śląska oraz polskim rynku usług prawnych świadczących pomoc prawną na rzecz podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, zapleczu technicznemu i organizacyjnemu, a także dzięki sprawdzonemu zespołowi radców prawnych, adwokatów oraz aplikantów radcowskich i adwokackich kancelaria zapewnia swoim klientom obsługę prawną najwyższej jakości.

Sprawy klientów traktowane są indywidualnie, a oferta jest dostosowywana do ich potrzeb. Celem Kancelarii jest zapewnienie wysokiego poziomu merytorycznego świadczonych usług przy zachowaniu konkurencyjnych warunków finansowych.

W ostatnim rankingu Rzeczypospolitej KAiRP A. Łebek i Wspólnicy zajęła 1 miejsce pod względem dochodów, osiągając 7,5 mln zł (zwiększyła zysk o 2,8 mln zł w porównaniu do roku poprzedniego) oraz 1 miejsce pod względem liczby zatrudnionych adwokatów i radców prawnych na terenie województwa dolnośląskiego i lubuskiego. Awansowała tym samym z 2 miejsca w porównaniu do ubiegłego roku (102 prawników zatrudnionych ogółem, w tym 52 adwokatów i radców prawnych). Wynik ten obrazuje to, na jak dużą skalę pomaga kancelaria osobom poszkodowanym w wypadkach, i jak duże świadczenia uzyskuje po wypadku dla swoich Klientów. Ponadto KAiRP A. Łebek i Wspólnicy otrzymała wiele nagród i wyróżnień od środowisk prawniczych i opiniotwórczych – m.in. nagroda Gazety Prawnej czy Gazela Biznesu przyznawana przez Puls Biznesu.

© Copyright 2017 – VOTUM S.A