fb
logo-ottobock-2
Ottobock

Dzięki produktom Ottobock chwytanie różnych przedmiotów – dużych i małych, lekkich i ciężkich, delikatnych i solidnych – może być proste. W połączeniu z bionicznymi protezami rąk protezy dłoni SensorHand Speed and VariPlus Speed umożliwiają użytkownikom trzymanie i chwytanie obiektów oraz dużą aktywność. Szczególną cechą tych dłoni protetycznych jest szybka, bieżąca reakcja – zbliżona do reakcji naturalnej dłoni. To daje użytkownikowi możliwość spontanicznych reakcji oraz używania dłoni w niemalże naturalny sposób.

 

Bioniczne protezy odpowiadają na sygnały pochodzące z mięśni użytkownika. Aż sześć programów sterujących stworzonych z myślą o modelach SensorHand Speed i VariPlus Speed umożliwia na dopasowanie protezy dłoni do indywidualnych potrzeb użytkownika, w zależności od tego, czy może on kontrolować jeden lub więcej sygnałów mięśniowych. Również siła i szybkość chwytu również może zostać dopasowana.

 

Chcesz, by rękawica protezy imitowała wygląd naturalnej dłoni jak najdokładniej?

 

Rękawice z Otto Bock naśladują naturalną strukturę żył ludzkiej ręki, a wielowarstwowa struktura tworzy efekt głębi, sprawiając, że rękawica sprawia wrażenie trójwymiarowej. Paznokcie, naczynia krwionośne, kostki i drobne zmarszczki są kolorowane ręcznie, by zachować prawdziwy wygląd. Wskazany przez nas technik ortopeda w programie Pierwsze Kroki szczegółowo doradzi Ci,  jak dobrać najlepszy kolor dla typu skóry i rodzaju protezy.

 

W ramach projektu Pierwsze kroki dla osób niepełnosprawnych oferujemy wysokiej jakości inwalidzkie wózki manualne i elektryczne, w tym również wózki inwalidzkie dla dzieci. Nasi specjaliści i doradcy, w tym osoby niepełnosprawne, są w stanie zaoferować użytkownikom nowe możliwości aktywnego uczestniczenia w życiu codziennym.

 

Koordynator projektu dopasuje ofertę do Twoich potrzeb i zadba o realizację programu w każdym obszarze. Możesz z nim się skontaktować, by dowiedzieć się, jaki sprzęt będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy. Wypełnij formularz Kontakt lub zadzwoń.

 

 

(przygotowane we współpracy z Otto Bock Polska Sp. z o.o.)

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

© Copyright 2017 – VOTUM S.A