fb
logo-PCRF
Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej

Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej VOTUM to prywatna placówka medyczna, istniejąca na rynku od 2008 r. Od tego czasu rozwija się i rozszerza swoją działalność. PCRF początkowo oferowało jedynie usługi ambulatoryjne, obecnie jednak świadczy dwa rodzaje działalności leczniczej – stacjonarne i całodobowe świadczenia zdrowotne inne niż szpitalne oraz ambulatoryjne świadczenia zdrowotne.

 

PCRF zapewnia kompleksową opiekę poszkodowanym w wypadkach pacjentom – zarówno tym, którzy odnieśli lekkie obrażenia, jak i tym w stanie wegetatywnym. Wyszkolony i doświadczony zespół  jest w stanie zapewnić pomoc każdemu, kto potrzebuje profesjonalnej rehabilitacji.

 

Centrum Rehabilitacji  prowadzi w ramach projektu Pierwsze kroki niezbędną terapię funkcjonalną i przygotowanie do pokonywania barier architektonicznych. Sprawdź, czy w ramach naszego projektu możesz skorzystać z szybkiej rehabilitacji i profesjonalnej opieki. Polskie Centrum Rehabilitacji bierze udział w naszym projekcie, by pomóc pacjentowi w jak najszerszym zakresie wrócić do rzeczywistości sprzed incydentu, a także by wszystkie czynności starał się wykonywać zgodnie z prawidłowymi wzorcami i umiał je wykorzystać w codziennym życiu.

 

Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej jest alternatywą dla szpitali, które mają problemy z przyjęciem kolejnych potrzebujących rehabilitacji pacjentów, dlatego też współpracuje z publicznymi placówkami medycznymi, takimi jak Szpital Uniwersytecki w Krakowie, Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II w Krakowie czy Szpital im. Jana Pawła II w Nowym Targu.

Trening chodu w egzoszkielecie.

Opublikowany przez Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej VOTUM na 10 czerwca 2017

Przygotowanie do pokonywania barier architektonicznych. W PCRF wypracowujemy z pacjentem bezpieczne oraz jak najbardziej prawidłowe wzorce poruszania się w warunkach naturalnych. Tak, by to co pacjent wypracował na terapiach, potrafił wykorzystywać także w życiu codziennym. Na tym właśnie polega terapia funkcjonalna. Aby pomóc pacjentowi w jak najszerszym zakresie wrócić do zwykłej codzienności sprzed incydentu, a także, by wszystkie czynności starał się wykonywać przy wykorzystywaniu wzorców prawidłowych.

Opublikowany przez Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej VOTUM na 9 czerwca 2017

© Copyright 2017 – VOTUM S.A