fb
zdjęcie Olka
Po rehabilitacji wrócił do treningów

Program Pierwsze kroki działa i rozwija się coraz prężniej.

Niektórzy jego uczestnicy rozpoczęli już rehabilitację w Polskim Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej w Krakowie. To właśnie z nimi pojechali się spotkać eksperci Pierwszych kroków.

Koordynator projektu, Rafał Mikołajczyk, spotkał się z podopiecznymi programu i rozmawiał z nimi o wdrożeniu kolejnych etapów pomocy, której w ramach programu będzie udzielać im VOTUM S.A. Spotkał się też z Aleksandrem Pomorskim, pacjentem PCRF-u, który również rozpoczął treningi parakolarskie. Postępy naszych Klientów bardzo nas cieszą, a to z jaką energią i zaangażowaniem działa Olek budzi prawdziwy podziw.

Olek budzi prawdziwy podziw

W PCRF-ie spotkaliśmy się także z innym niezwykłym człowiekiem – z Rafałem Arcyzem. Odbywa on obecnie kolejny turnus w ośrodku PCRF i korzysta z opieki ekspertów z zakresu rehabilitacji. Rafała znamy już trzy lata. W roku 2014 uległ poważnemu wypadkowi, po którym lekarze nie dawali mu szans na samodzielne poruszenie się.

Rafał się nie poddał

– dzięki uporowi i sile, przy wsparciu VOTUM S.A. przeszedł długotrwałą terapię i obecnie samodzielnie stoi, chodzi i – co szczególnie imponujące – pokonuje schody!

To sukces przede wszystkim naszego Klienta, ale cieszy także jego rodzinę i zespół VOTUM S.A. i Pierwszych kroków. Zwłaszcza Beatę Górską, Doradcy Odszkodowawczego Klienta Kluczowego, która od początku wspierała i nadal wspiera Rafała w uzyskiwaniu należnych świadczeń, ale także w leczeniu i procesie dochodzenia do zdrowia. Widzimy, że nasza praca przynosi wymierne rezultaty i motywuje do dalszych wysiłków.

© Copyright 2017 – VOTUM S.A